Ewa Polak

PCC ICF Coach, Mentor Coach, Facylitator, Trener

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie, studiów podyplomowych „The Art and Science of Coaching” w Erickson College International z Kanady, akredytowanych przez ICF (International Coach Federation), oraz szkoły CoachWise™ również akredytowanej przez ICF.

Od wielu lat interesuję się psychologią i rozwojem wewnętrznym. Wciąż pogłębiam swoją wiedzę w tej dziedzinie oraz nieustannie szukam nowych źródeł inspiracji w Polsce i za granicą.

Z pasją i zaangażowaniem wspieram moich klientów w drodze do określenia oraz realizowania ich własnych celów, często poprawie lub zmianie stylu życia. Pomagam im w odkrywaniu własnej ścieżki rozwoju oraz odnajdywaniu drzemiącego w nich potencjału. W efektywnej pracy z klientami wykorzystuję wieloletnie doświadczenie w marketingu, biznesie oraz zarządzaniu projektami, jak również pracy w środowisku międzynarodowym. To wszystko pozwala mi lepiej rozumieć moich klientów oraz wyzwania, przed jakimi stają w życiu prywatnym i zawodowym.

Coaching jest procesem zmiany, nastawionym na pracę z celem, skupia się na rozwiązaniach prowadzących do osiągnięcia zamierzonego rezultatu. Proces ten, pomaga moim klientom odkryć, dlaczego robią to, co robią, czego się obawiają i czego tak naprawdę chcą. Dzięki takiej pracy moi klienci dużo łatwiej i szybciej osiągają postawione sobie cele, poznają siebie, uczą się planować działania oraz analizować swoje zachowanie.

Uważam, że coaching jest najefektywniejszą metodą wspierającą rozwój osobisty oraz pomagającą w osiąganiu wszelkiego rodzaju celów, jakie przed sobą stawiamy.

Największą satysfakcję czerpię ze współpracy z ludźmi, odkrywania ich zasobów oraz poznawania osobowości. Praca ta daje mi wiele radości oraz jest źródłem ciągłej inspiracji.

Prywatnie jestem pasjonatką podróży, niespokojną duszą z milionem pomysłów. Odkrywanie nowych miejsc pozwala mi rozwijać się wewnętrznie i sprawia, że moje marzenia się spełnią. Moja przedsiębiorczość i pasja do gotowania sprawiły, że spełniłam jedno z moich marzeń i otworzyłam własną restaurację w Antigua, w Gwatemali.

Motto, jakim się kieruje w pracy z klientami, brzmi:

Odnajdź w sobie geniusza, odkryj swój potencjał i zacznij w pełni korzystać ze swojego życia. Zacznij przygodę i podróż w głąb siebie.

Jako kolejny etap swojej ścieżki rozwoju, uzyskałam akredytacje ICF na poziomie PCC.

 

Dodatkowo, ukończyłam poniższe kursy:

  • Coaching and Emotions, 4 months online Advanced Level Program (ICF Approved) in English

  • Mindfulness to Coaching Mastery Program (ICF Approved), 2 months online course in English